כמו שאת רוצה ששמלת הכלה שלך תגנוב את ההצגה בערב החתונה, את רוצה ששמלת הכלה תקבל את הקרדיט המגיע לה גם בבוק החתונה. ריכזנו עבורך מספר תמונות שמלות כלה שחובה לצלם לפני החתונה.

הכלה היא תמיד מוקד אירוע החתונה, החל מבוקר הצילומים לקראת יום החתונה ועד כמובן לטקס החופה. את רוצה שכולם ידעו כמה התאמצת בשביל להיראות מדהים ביום החתונה שלך, ובמיוחד כל המאמץ שעשית בכדי לבחור את שמלת הכלה המדהימה ביותר. את צריכה לדאוג לצלם מספיק תמונות שלך בשמלת הכלה בתנוחות שונות ומזוויות מחמיאות, בכדי שספר תמונות החתונה שלך יהיה מלא בתמונות שמלת כלה מרשימות. אז ביום הצילומים דאגי לבקש מצלם האירועים לצלם מספר תמונות שמלות כלה שחייבות להיות בספר תמונות החתונה.

1. תמונת חזית מלאה

מיד עם התחלת הצילומים דאגי לצלם את עצמך בתמונת חזית מלאה שלך, כך שיראו את השמלה במלואה יחד עם כל האיפור, התסרוקת, הנעליים, וכל הדברים שעבדת עליהם כל כך הרבה כדי להגיע מושלמת ליום המושלם הזה. את רוצה שצלם האירועים ינציח את יום החתונה שלך שאת מאופרת לגמרי, שהתסרוקת מושלמת ושמלת הכלה במצב הכי טוב, לפני שמתחילים להזיע ולקבל נשיקות מכל האורחים.

2. תמונת גב מלאה

חלק עיקרי בעיצוב שמלת הכלה הוא גם השמלה וכמובן שיש להנציח גם אותו, לכן זאת חובה לצלם תמונה מלאה מזווית אחורית. הצלם צריך לתפוס את עיצוב השיער מאחורה ואת גב שמלת הכלה. כי כאמור, הרבה פעמים החלק הכי יפה בשמלות כלה זה עיצוב הגב.

3. שמלת כלה תלויה מהקולב

תמונה של שמלת כלה לפני שלובשים אותה, שהיא עוד יושבת על הקולב, היא אחת מסוגי מתמונות החתונה המסורתיות. זאת דרך מצוינת להראות את הגימורים הקטנים והעדינים של שמלת הכלה לפני שכל ההמולה של יום החתונה מתחילה.

4. הפעם הראשונה שאת לובשת את שמלת הכלה

תמונה מצוינת לכלול בספר תמונות החתונה היא תמונה של הרגע שאת לובשת בפעם הראשונה את שמלת הכלה ביום החתונה. את יכולה לבקש שיצלמו אותך מסיימת ללבוש את שמלת הכלה בכדי לנצור את ההתרגשות של הרגע שבו הכול מתחיל.

5. תמונה של שמלת הכלה מהכתפיים ומטה

האיפור והתסרוקת שלך מאוד חשובים למראה הכללי, אך כדאי גם לעשות תמונה אחת אשר מתמקדת בדרך שבה שמלת הכלה יושבת עלייך מהכתפיים ומטה. תמונות שמלות כלה כאלו מזכירים לך איזו בחירה טובה עשית.

6. תמונות צד של השמלה

צלמת את עצמך מהחזית ומאחורה, אך אסור לשכוח לצלם את עצמך בשמלת הכלה גם מהצד. תמונה ששלך עם השמלה מכל צד הן תוספות חשובות לבוק החתונה.

7. צילום הרגע הראשון עם החתן

צלם החתונות צריך לדאוג לתפוס תמונה שלך ושל החתן בפעם הראשונה שהוא רואה אותך לבושה בשמלת הכלה. התמונה צריכה להיות מצולמת מזווית שבה רואים בצורה ברורה את הפנים של החתן ואת עם הגב למצלמה.

8. תמונת חזית שלך עם החתן

אל תשכחו להצטלם ביחד לתמונת חזית מרשימה שבה רואים אתכם מחייכים ומאושרים לקראת ערב החתונה. בדרך כלל זאת התמונה שצריכה גם להופיע בשער בוק החתונה.

9. תמונות תקריב המתמקדות בתכשיטים

אפשר לצלם תמונות שמציגות את כל התכשיטים שאת לובשת עם שמלת הכלה כמו צמידים, עגילים, שרשרת וכו'. כל תמונה צריכה להתמקד בתכשיט אחד בכל פעם בכדי להדגיש את היופי של התכשיטים ולהזכיר לך בדיוק מה לבשת ביום החתונה שלך.

10. תמונה של הנעליים

הנעליים הם חלק גדול מהלוק של החתונה, אז כדאי גם לעשות תמונה אחת שמתמקדת בנעלי החתונה. התמונה צריכה להילקח מזווית נמוכה שבה רואים את החלק היפה ביותר של הנעל.

11. שמלת הכלה ברקע זוהר

דרך מצוינת ליצור תמונות שמלות כלה בלתי נשכחות היא צילום שלך עם שמלת הכלה עומדת לפני רקע זוהר. הרקע יכול להיות חלון פתוח בחדר חשוך שממנו בוקעת השמש או אזור באולם האירועים המואר בתאורה חזקה.

12. שמלת הכלה בתנועה

לסיום חשוב לצלם תמונה שלך בשמלת הכלה עושה תנועה אלגנטית בכדי לתפוס את המראה המלא של חצאית שמלת הכלה.