אם את מתלבטת האם כדאי לך כבר להתחיל למדוד שמלות כלה, את לא בטוחה מתי את צריכה להחליט סופית על שמלת כלה לחתונה או שאת לא יודעת מתי עלייך ללכת למדידות אחרונות אצל תופרת? אנו כאן בכדי לעזור לך. הנה לוח הזמנים המומלץ להשכרה של שמלת חתונה.

9-12 חודשים לפני החתונה

את צריכה להתחיל לחשוב על שמלת הכלה שלך כמה שיותר מוקדם לפני מועד החתונה. ההמלצה היא להתחיל לחשוב על שמלה לחתונה 12 חודשים לפני תאריך החתונה בכדי להשאיר לך מספיק זמן לכל התהליך של המדידות והבחירה עצמה. בבניית לוח הזמנים להשכרה של שמלת כלה אנו מניחים שאת יודעת את תאריך החתונה שלך לפחות שנה מראש. רוב הזוגות משריינים תאריך לחתונה מעל שנה מראש, אך אם שריינת תאריך חתונה מוקדם יותר או שהתחלת רק עכשיו באיחור לחשוב על שמלה לחתונה שלך אז את צריכה להזדרז.

קבלי השראות לשמלת הכלה שלך

בשלב המוקדם הזה את צריכה לגבש לעצמך כיוון על סגנון עיצוב שמלת הכלה שאת רוצה לחתונה. תחילה עייני בקטלוגים של שמלות כלה ורשמי לעצמך אם יש סגנונות שקורצים לך או שמלות ספציפיות שאת אוהבת, מומלץ לשמור את התמונות הללו לפגישה הראשונה עם המעצבת. את לא חייבת להחליט על סגנון של שמלה, אבל את כן צריכה לגבש לעצמך לאיזה עיצובים את יותר נמשכת ואיזה שמלות כלה מעוצבות את לא רוצה למדוד.

בצעי סקר שוק על סלוני כלות

התחילי לחפש המלצות על מעצבות שמלות כלה וסלוני כלות באזור שלך, את יכולה להיכנס לאתר מעצבים דרך האינטרנט או דרך מכרים. אם את מכירה חברות שהתחתנו לאחרונה והיו מרוצות משמלת החתונה שלהן זאת הזדמנות מצוינת להגיע למעצבות אמינות ויצירתיות. את צריכה תוך שלושה חודשים לבנות לעצמך רשימה של סלוני כלות שאת רוצה לבקר בשלב המדידות.

3-9 חודשים לפני החתונה

אחרי שלושה חודשים של סקר שוק והבנה מעמיקה של תחום שמלות הכלה הגיע הזמן להגביר הילוך בחיפוש אחר שמלת החתונה שלך.

הגדירי תקציב להשכרה של שמלת חתונה

בשלב זה את כבר צריכה לדעת איזה סגנונות של שמלות כלה את רוצה לנסות למדוד ומהם המחירים הממוצעים להשכרה של שמלות מסוג זה. לפי שאת מתחילה לקבוע פגישות למדידות בסלוני כלות את צריכה לקבוע מהו הסכום שאת מוכנה להוציא על השכרת שמלת הכלה. אל תשכחי שמעבר לעלויות ההשכרה של השמלה יש גם עלויות קניית אקססוריז שונים כמו נעליים ותכשיטים.

מדדי כמה שיותר שמלות כלה

החלק העיקרי בלוח הזמנים שלך למציאת שמלת כלה יהיה שלב המדידות בסלוני הכלות. ייקח לך מספר חודשים להספיק לבקר בכמה וכמה סלוני כלות, אנו ממליצים לך להתקשר כמה שיותר מוקדם לקבוע פגישות למדידות בסלוני הכלות על מנת להקדים כלות אחרות שיכולות לתפוס לך חלון מדידות ולעכב אותך. מדדי כמה שיותר שמלות כלה עד שתמצאי את שמלת החתונה האחת שלך, אני ממליצים לך לבחור בשמלה עד 3 חודשים לפני יום החתונה.

4-12 שבועות לפני החתונה

מזל טוב! בחרת שמלת כלה שיושבת עלייך טוב ומחמיאה לך. עכשיו את נכנסת לישורת האחרונה של ההתאמות וקבלת השמלה.

התאמות ראשוניות לשמלה

רוב שמלות הכלה ידרשו התאמות מסוימות למבנה הייחודי של הגוף שלך, וזה משהו מובן ומקובל. אחרי שבחרת את השמלה שלך את צריכה לבצע לה התאמות ראשונות אצל מעצבת שמלות הכלה כשלושה חודשים לפני החתונה, בעדיפות שהם מתבצעות לאחר שאת כבר בחרת את ההלבשה התחתונה לחתונה ואת נעלי החתונה שלך להתאמה כמעט מושלמת.

התאמות אחרונות

בגלל שמאוד יכול להיות שהמידות שלך ישתנו טיפה בשבועות שיעברו מההתאמות הראשונות ועד למועד החתונה, חשוב לבצע עוד מפגש התאמות אחרונות כשבועיים לפני יום החתונה בכדי שהשמלה תשב עלייך מושלם. אחרי שהשמלה מוכנה את יכולה להשאיר אותה באחסון בסלון הכלות או לקחת אותה הביתה לאחסון בטוח אצלך עד ליום החתונה.