שמלת כלה לחתונת חורף צריכה להיות שמלה לבנה המעוצבת בצורה מרשימה, במקביל לכך שהיא תתאים לתנאי מזג האוויר החורפיים. כאשר את הולכת למדוד שמלות כלה לחורף מומלץ שתיקחי בחשבון מספר נושאים הקשורים לעיצוב השמלות לחתונה.

במידה ושריינת תאריך לחתונה בחורף את צריכה למצוא לעצמך שמלת כלה שתעניק לך הגנה טובה מפני הטמפרטורות הנמוכות בחורף. המחשבה על הקור בבחירת שמלת הכלה לא אומר שאת צריכה להתפשר על סגנון ויוקרה, למרות שכנראה תצטרכי לוותר על המחשבה ללבוש שמלת כלה קצרה. יש מגוון רחב של שמלות כלה מומלצות שניתן למדוד לקראת חתונת חורף, כאשר בעת המדידות את חייבת לשים לב למספר נושאים בבחירה של שמלת הכלה שלך.

גזרת שמלת הכלה

שמלת כלה לחורף חייבת להעניק לך כיסוי מרבי לגוף, גם על מנת לשמור עלייך מפני הקור וגם מכיוון ששמלות כלה קצרות לא מתאימות לסגנון העצובים של עונת החורף. זה אומר שכאשר את הולכת למדוד שמלות כלה לקראת החתונה שלך את צריכה להתמקד בלמדוד שמלות כלה עם שרוולים, חצאיות ארוכות וצווארון. אין טעם שתבזבזי זמן על מדידת שמלות כלה חשופות שתקפאי בהן מקור ולא יתאימו לסגנונות העיצובים העדכניים של החורף.

עובי בד שמלת הכלה

בדרך כלל כשמעצבי שמלות כלה מובילים מעצבים את שמלות הכלה שלהם לחורף הם לוקחים בחשבון שהרבה פעמים הכלה צריכה להסתובב זמן רב מחוץ לאולם האירועים, למשל במהלך הצילומים בבוקר החתונה, ולכן הם דואגים לתפור את שמלות הכלה לחורף בבד עבה. נסי למדוד שמלות כלה שתפורות מבד עבה ואיכותי שיעטוף אותך בחום ויעניק לך הגנה מספקת בפני מזג האוויר. שמלות כלה שמשלבות בדי משי וסאטן הינן שמלות עבות ואיכותיות שמתאימות יותר לחורף, לכן מומלץ למדוד יותר שמלות כאלו.

אורך חצאית שמלת הכלה

בנוסף לכך שאת צריכה לדאוג להשיג מקסימום כיסוי בשמלת הכלה שלך בחורף, אך חשוב שתדעי שחתונה באולם אירועים מקורה היא הזדמנות מצוינת לבחור בשמלת כלה שמעוצבת בחצאית ארוכה המשתרכת על הרצפה. הרבה כלות חולמות לצעוד לחופה כאשר שמלת הכלה שלהן נגררת כמו שמלת נסיכה, וחתונה חורפית היא ההזדמנות שלך להשיג את המראה הקלאסי והיוקרתי הזה.

סגנון העיצוב של שמלת הכלה החורפית

שמלות כלה לחורף נחשבות ליוקרתיות יותר משמלות כלה קיציות בגלל שלמעצבים יש יותר בד לשחק איתו, ואז הם יכולים להשקיע הרבה יותר ברקמת השמלה ולשלב יותר עיצובים בשמלות עצמן. את תראי הרבה פחות שמלות כלה פשוטות וקלילות בקולקציות החורף, ולכן חשוב שתתני יותר דגש על העיצובים של שמלת הכלה. אם את הולכת לשלם יותר על השכרה של שמלת כלה בחורף, את צריכה לדאוג שתקבלי בתמורה הרבה יותר.

מחיר ההשכרה של שמלת הכלה

המחירים להשכרה של שמלות כלה לחורף גבוהים יותר בממוצע משמלות הכלה של קולקציות הקיץ בגלל שהן נתפרות עם בד עבה ומעוצבות בצורה מושקעת יותר. בעקבות כך חשוב שתשימי עוד יותר דגש על מחיר ההשכרה של שמלת הכלה שלך. בצעי השוואה בין מספר מעצבי שמלות כלה לפני שאת לוקחת החלטה על השכרת שמלת כלה מסוימת, ותמיד נסי לברר האם את יכולה לקבל הנחה.

האם השמלה נוחה ומתאימה לך?

בשורה התחתונה אל תשכחי שלא משנה האם מדובר על שמלת כלה לחורף או לקיץ, הדבר הכי חשוב הוא שאת תאהבי את השמלה ותרגישי בה בנוח. אם הבד של שמלת הכלה עבה מדי או שאת חושבת שגזרת העיצוב החורפית לא יושבת עלייך בצורה מחמיאה, את תמיד יכולה להחליט לבחור בשמלת כלה קצת יותר קלילה ופשוטה וזה בסדר גמור.