מומלץ להתכונן לקראת מפגש המדידות בסלון הכלות, ולא רק לוודא שאת מגיעה בזמן למדוד שמלות כלה להשכרה. את תצטרכי לדאוג מבעוד מועד להביא איתך כמה דברים שיעזרו לך לעבור את המדידות בצורה חלקה ומהנה.

מפגש בסלון כלות לצורך מדידות של שמלות כלה במהלך התקופה הכל כך לחוצה של ארגון החתונה שלך יכול להיות הרבה פעמים מטלה כבדה. כמובן שאנחנו בטוחים שאת מתרגשת למדוד שמלות כלה מעוצבות ולמצוא לעצמך שמלה לחתונה, אך בו זמנית אנו בטוחים שאת מעדיפה שמפגש המדידות יהיה נוח ככל שניתן ויעבור במהירות המרבית בדרך לשמלת החלומות שלך.

קצת סדר ומחשבה לגבי הדברים שאת תזדקקי להם במהלך המדידות יכולים לשדרג את הרגשת הנוחות ויעילות המדידות בזמן שהייתך בסלון הכלות. הנה הדברים החשובים שאת חייבת להביא איתך למדידות בסלון הכלות.

1. תמונות של שמלות כלה שאת אוהבת

לפני שאת הולכת למדידות כדאי לך להסתכל בקטלוגים שונים של שמלות כלה ולהבין איזה עיצובים יותר מדברים אלייך, כאלה שתרצי לנסות למדוד בעדיפות גבוהה יותר. במקום לתאר את מה שאת רוצה למעצבת שמלות הכלה, יהיה הכי פשוט להביא איתך תמונות של שמלות כלה שאת אהבת לדוגמה.

2. בגדים פשוטים

בזמן שהייתך בסלון הכלות יהיה עליך להיכנס ולצאת מהבגדים הרגילים שלך כל פעם שיביאו לך שמלת כלה אחרת למדוד. מומלץ שתגיעי עם בגדים פשוטים שאת יכולה בקלות להוריד ולשים חזרה בלי בעיות. אין שום בושה להגיע עם חולצה וחצאית פשוטה למדידות בסלון הכלות, את לא צריכה לעשות רושם על אף אחת.

3. הלבשה תחתונה כמו שתלבשי בחתונה

את צריכה להביא איתך הלבשה תחתונה שדומה להלבשה התחתונה שתלבשי ביום החתונה בכדי לקבל רושם אמיתי על ההתאמה של שמלות הכלה שאת מודדת לגוף שלך. למשל אם את מתכננת ללבוש חזיית פוש-אפ בחתונה שלך אז את חייבת למדוד שמלות כלה שאת לובשת חזייה דומה.

4. נעליים עם עקב דומה לנעלי החתונה

אותו דבר מבחינת ההתאמה של נעליים לשמלת כלה בחתונה. השמלה חייבת להימדד עם נעליים בעלות עקב בגובה דומה לעקב של נעליי החתונה. כמובן שאם כבר רכשת את נעלי החתונה שלך אז מומלץ להביא אותם למדידות.

5. נעליים רגילות ללא עקב

אין צורך שתעמדי לאורך כל מפגש המדידות על נעליי עקב, זה ממש לא בריא ונוח. הביאי איתך עוד זוג של נעליים פשוטות ונוחות ללא עקב, מומלץ נעלי ספורט שאת מרגישה איתם בנוח, בכדי לא לאמץ את כפות הרגליים שלך גם בין מדידה למדידה.

6. תכשיטים שאת רוצה לענוד בחתונה

אם את רוצה לענוד תכשיט מסוים בחתונה שלך אז את חייבת מומלץ שתביאי אותו איתך למדידות בכדי לבדוק האם הוא תואם לשמלות שאת מודדת. צריכה להיות התאמה בין הגוון הלבן של שמלת הכלה לבין צבע התכשיט.

7. גומיות וסיכות לשיער

אם יש לך שיער ארוך במיוחד אז את אולי תתקשי לראות כמו שצריך את אזור הכתפיים והצוואר של שמלת הכלה. הצטיידי בגומיות וסיכות לשיער בכדי שתוכלי להרים את השיער שלך ולבחון טוב יותר איך יושב עלייך החלק העליון של השמלה.

8. בקבוק מים

את הולכת לבלות בסלון הכלות הרבה זמן ולהוציא הרבה אנרגיה, גם פיזית וגם נפשית, במהלך המדידות אז חשוב שתקפידי לשתות הרבה. הרבה כלות מתלוננות על כאבי ראש במהלך המדידות וזה לרוב בגלל שמרוב הלחץ הן שוכחות לשתות.

9. משהו לנשנש

את אולי גם תרגישי טיפה רעבה במהלך המדידות אז כדאי לך להביא איתך משהו קטן לנשנש באמצע. מומלץ איזה חטיף אנרגיה שיעניק לך עוד קצת כוחות למדידות נוספות של שמלות כלה.

10. מצלמה טובה

דאגי להביא איתך מצלמה דיגיטלית איכותית או לפחות פלאפון חכם עם מצלמה איכותית בכדי לצלם את שמלות הכלה שאת מודדת מכמה זוויות. כך תוכלי לראות את עצמך בשמלה מכמה זוויות ולא רק מהמראה בסלון הכלות. בנוסף תוכלי ככה לזכור טוב יותר אחר כך איזה שמלות כלה אהבת יותר ואיזה פחות.

11. המון סבלנות

המדידות של שמלות כלה בסלון הכלות בדרך כלל מאוד עמוסות ומעייפות, אז חשוב שתביאי איתך המון סבלנות ושקט נפשי. זכרי שהמדידה של שמלות כלה צריכה להיות חוויה כיפית ומהנה עבורך, אז נסי לשמור על גישה חיובית.