אם את חושבת לשלב צילומי טראש דה דרס באלבום החתונה שלך, זה לא יהיה חכם לחפש שמלות כלה יוקרתיות להשכרה. במקום זה אנו ממליצים לך לקנות שמלות טראש זולות הנתפרות במיוחד לצילומים שכאלו.

רוב אלבומי החתונה מתמקדים ביופי של הכלה כשהיא לבושה בשמלתה הלבנה והזחוחה, היא מאופרת ושיערה מעוצב בצורה מושלמת. אך טרנד שתופס פופולאריות בשנים האחרונות דווקא דוגל בתמונות בעלות ניגוד מושלם למראה הנקי של הכלה – צילומי טראש דה דרס.

מה הם צילומי טראש דה דרס?

צילומי טראש דה דרס החלו איפשהו בתחילת שנות האלפיים כאשר צלמי חתונה רבים התבקשו לייצר צילומים אומנותיים יותר עבור אלבום תמונות החתונה. אז בניסיון לשבור את שגרת התמונות הרגילות של הכלה החלו צלמים רבים לבקש מהכלות להצטלם כאשר הן "הורסות את שמלת הכלה", בן אם זה על ידי שכיבה על החול בחוף הים או בין אם זה על ידי השתכשכות באגם, וכל זה בכדי לקבל מקבץ תמונות בלתי נשכחות לאלבום החתונה. עם השנים יותר ויותר כלות החליטו לכלול צילומי אומנותיים שכאלו באלבום התמונות שלהן, מה שיצר ביקוש רב לשמלות כלה זולות שמתאימות במיוחד לצילומי טראש דה דרס.

איזה שמלות כלה אני צריכה לקנות לצילומים?

זה לא יהיה חכם להשתמש בשמלת כלה מעוצבת של סלון כלות לצילומי טראש דה דרס, כי לא בטוח בכלל שניקוי יבש יצליח לנקות אותה מספיק טוב שסלון הכלות יסכים לקבל את השמלה בסוף תקופת ההשכרה. נוסף על כך, אם את כל הזמן תחשבי איך לשמור על שמלת הכלה כי את צריכה להחזיר אותה במצב תקין אז כל הרעיון של צילומי טראש דה דרס די מאבדים מהערך שלהם.

במקום זאת את יכולה לקנות שמלות כלה זולות שנתפרות במיוחד לצילומים שכאלו. שמלות טראש דה דרס בדרך כלל יהיו שמלות לבנות מאוד, בכדי שיוכלו לראות טוב יותר עליהן את הלכלוך, בבד זול שקל להרוס אותו. עלות של שמלות כלה אלו נעה בין 100-600 שקלים בלבד, עלות שבהחלט את יכולה לספוג בכדי להשיג כמה מהתמונות הכי מעניינות ובלתי נשכחות באלבום תמונות החתונה שלך.

איך כדאי לי להרוס את השמלה בצילומים?

מומלץ להעסיק צלם שמלות כלה המתמחה בצילומי טראש דה דרס שיוכל להדריך אותך מהן הדרכים הכי פוטוגניות עבורך להרוס את שמלת הכלה שלך בכדי לקבל תמונות מגניבות. גם בדרך כלל לצלם אירועים יש קטלוגים על גבי קטלוגים של כלות קודמות שביצעו טראש דה דרס שאת יכולה לקבל מהן רעיונות לצילומים שלך. אנו גם ממליצים להיכנס לאינטרנט ולקבל משם כל מיני רעיונות מיוחדים מכלות אחרות ברחבי העולם שנהנו להרוס את שמלת הכלה שלהן.

טיפים נוספים לתמונות טראש דה דרס מדהימות

  • מומלץ לעשות מאמצים וללכת ללוקיישנים במקומות מיוחדים בטבע שמאפשרים לך באמת להתלכלך כמו שצריך ולהשיג תמונות מיוחדות. צילומים ברחבת דשא גדולה או על חוף הים את יכולה לעשות בבוקר החתונה שלך עם שמלת החתונה בלי להתלכלך, צילומי טראש דה דרס נותנים לך אפשרות להיות יצירתית יותר.
  • תכנני ביחד עם הצלם מפגש צילומי טראש דה דרס לכמה שעות, כי בדרך כלל זה לוקח זמן להשיג תמונות אומנותיות שכאלו. אם כבר דאגת לקנות במיוחד שמלת כלה בכדי להרוס אותה אז וודאי שיש לך את כל הזמן שבעולם לייצר כמה תמונות באיכות טובה.
  • לבשי הלבשה תחתונה לבנה עם בד עבה שיכסה את האזורים הפרטיים שלך כמו שצריך. את הולכת להתרטב די הרבה ואת לא רוצה ללבוש הלבשה תחתונה שרואים דרכה שהיא נרטבת.
  • צילומי טראש דה דרס צריכים להתמקד הרבה בשמלה עצמה ולא רק בך, אז חשוב תמיד שהשמלה תהיה גם החלק המרכזי בתמונה. למשל אם את מצטלמת בתוך אגם אז דאגי לעמוד במים רדודים בכדי שיוכלו לראות את שמלה הכלה, אחרת זאת תהיה סתם תמונה שלך שוחה בתוך אגם.
  • את תמיד יכולה להצטלם עם החתן שלך, שגם הוא הוא ילבש חליפה זולה שהוא יכול להרשות לעצמו להרוס, ולהפוך את צילומי טראש שלך לחוויה משותפת של שניכם.