כלה צריכה להיראות נפלא ביום חתונתה, ללא קשר לגיל שלה ולכן מעצבי שמלות כלה מובילים מעצבים מגוון סגנונות ועיצובים, וכוללים שמלות כלה לנשים מבוגרות בקולקציה שלהם. לקהל זה, ישנם מספר עיצובים נפוצים של שמלות כלה המתאימים יותר לנשים מבוגרות.

אם מצאת את האחד בגיל מאוחר יותר מהממוצע, או שאת מתחתנת בסיבוב שני, וודאי לא תוותרי על שמלת כלה שתשב עלייך מושלם ובצורה נוחה. כמובן שזה די מובן שמציאת שמלת כלה כשאת מעל גיל 40 תהיה חוויה שונה בהשוואה לכלות בשנות ה-20 לחייהן, אבל למזלך, ישנו מגוון רחב של שמלות כלה הנתפרות בגזרות וסגנונות מחמיאים לנשים בגיל מבוגר יותר מגיל החתונה הממוצע.

רוב הסיכויים שאת בכלל כנראה בעמדת פתיחה טובה יותר מהכלה הצעירה. כלה צעירה לא תמיד סגורה בדיוק איזה סגנון שמלה הכי מתאים לה ופחות מבינה עד כמה זה חשוב לא להשכיר שמלת כלה זולה ליום החתונה. אבל יכול להיות שלמרות זאת את עדיין לא כל כך בטוחה מהו סגנון שמלת הכלה שעכשיו הכי מתאים לגילך, ובשביל זה אנו רוצים לסקור עבורך מספר סגנונות של שמלות כלה שמחמיאות הרבה יותר לנשים בגילאים מתקדמים יותר.

שמלות כלה עם כתפיות סגורות

רוב הנשים המבוגרות מרגישות פחות בנוח ללכת עם שמלת כלה ללא כתפיות או שמלת כלה עם מחשוף סירה בגלל ששמלות אלו מעניקות כמה שפחות תמיכה באזור החזה. כנראה שיהיה יותר נוח בשבילך ללכת על שמלת כלה סגורה בכתפיות, ואולי אפילו שמלת כלה עם צווארון שמסתירה את הגב. שמלות כלה אלו מעניקות את הכי הרבה תמיכה לחלק הגוף העליון, ויכול להיות שבגילך יותר חשובה לך הנוחות ביום החתונה מאשר עיצוב חושפני וסקסי.

שמלות כלה עם שרוולים

נשים מבוגרות שרוצות לחשוף כמה שפחות וללכת על כיוון של שמלות כלה צנועות יותר יכולות להשכיר שמלת כלה עם שרוולים מתחרה. שמלות כלה עם שרוולי תחרה מעניקות לך את הצניעות שאת מחפשת בגילך אבל שומרות על המראה הקלאסי של הכלה הצעירה. את יכולה תמיד גם לשחק על הקטע של הגיל וללבוש שמלת כלה וינטאג עם שרוולים שתחמיא לך מאוד.

שמלות כלה עם חצאיות גדולות

נשים מבוגרות שמעדיפות לא לחשוף את הרגליים יכולות לבחור בעיצובים של שמלות כלה עם חצאיות ארוכות שמגיעות עד לעקב הנעל או אפילו עד לרצפה. שמלות כלה עם חצאית שמכסה את כל החלק התחתון יכולה להיות חצאית מסורתית עם חצאית נפוחה במיוחד או שמלת כלה פרחונית פשוטה מבד דק, כאשר הבחירה במקרה זה יותר תלויה בסגנון החתונה שלך.

שמלות כלה לנשים מבוגרות בהתאמה אישית אצל תופרת

נשים מבוגרות יתקשו טיפה יותר מהכלות הצעירות למצוא שמלת כלה שגם נראית טוב וגם תואמת בצורה נוחה למבנה הגוף, מאחר ובפלח שוק זה יש פחות היצע של שמלות כלה. אנו בטוחים שבסופו של דבר אם תפני למעצבים הנכונים את תמצאי את השמלה המושלמת עבורך, אך אם את רוצה להימנע מהמדידות הרבות של שמלות הכלה בסלוני הכלות את תמיד יכולה ללכת ישירות לתופרת שמלות כלה המתמחה בהתאמה אישית של שמלות כלה לנשים מבוגרות ולקבל שמלה שבנויה למידותייך בצורה מושלמת.

חליפת כלה – המראה האלטרנטיבי

אולי את רוצה לוותר לגמרי על מראה הכלה הקלאסי וללכת על כיוון של חליפת כלה, לבוש בהשראת שמלות הכלה הקלאסיות אבל בצורת חליפת עסקים עיצובית מרשימה. את לא חייבת להכריח את עצמך להיכנס לשמלת כלה עם חצאית אם את מרגישה בנוח יותר להיות עם חולצה ומכנסיים. השכירי חליפת כלה יוקרתית, יש סיכוי טוב מאוד שמראה החליפה יראה הרבה יותר מרשים עבורך.