שמלות כלה הריונות מגיעות במגוון רחב של סגנונות עיצוביים שהולכים מצוין עם בטן גדולה והריונית. אישה בהיריון אשר מעוניינת בשמלת כלה מרשימה ביום החתונה שלה צריכה לבחור שמלת כלה בעיצובים מחמיאים.

בישראל נערכות חתונות רבות בהן הכלה נמצאת בשלבי היריון שונים ובעקבות כך בתחום שמלות הכלה התפתחה נישה יחסית גדולה של שמלות כלה הריוניות לכלות בהיריון. כבר לא צריך לחכות עד להולדת התינוק בכדי להיכנס לשמלת כלה ולערוך את החתונה, אפשר בהחלט ללבוש שמלת כלה בעיצוב שמחמיא מאוד לבטן הריונית, כאשר יש מגוון רחב של סגנונות ועיצובים. ריכזנו עבורכן רשימה של הסגנונות העיצוביים הנבחרים ביותר של שמלות כלה עבור נשים הריוניות המומלצות ע"י מיטב המעצבים:

עיצוב מבד תחרה

שמלות כלה מבד תחרה מתאימות לנשים בהיריון מאחר ובד התחרה יושב באופן מושלם על נשים מלאות יותר, במקביל לכך שהוא מעניק מראה מאוד נשי. בד התחרה מתיישב בנינוחות על הבטן ומעניק כיסוי מאוד מחמיא לאזורים הבולטים אצל נשים בהיריון. התחרה גם נחשב לבד דק במיוחד, כך ששמלות תחרה יכולות להיות מצוינות כבחירה לקראת חתונות קיץ חמות.

עיצוב שמלה בקשר קדמי

שמלות כלה עם עיצוב של קשר קדמי מתאימות מאוד לנשים בהיריון בגלל שהן מחמיאות לקימורים של הבטן ההריונית, אך בו בזמן לוקחות קצת את תשומת הלב מהבטן לעיצוב הקשר הקדמי. עיצוב הקשר יושב בדיוק בין הבטן הגדולה לחזה, כך שהוא יוצר שילוב מושלם של השמלה עם הגוף ההריוני.

שמלת וילונות

שמלות הכלה בעיצוב הנקרא "עיצוב וילונות" מותאמות במיוחד לנשים בהיריון. השמלה הדוקה באזור החזה, עם בד צמוד בצד הפנימי של השמלה, ומשוחררת באזור הבטן לישיבה מושלמת על גוף הכלה ההריונית. בדרך כלל שמלות וילונות מיוצרות מבד דק ונושם שמעניק התאמה מקסימלית וגם הרבה מרווח בחלק הרגליים לישיבה נוחה.

שמלות בייבי דול

שמלות כלה בעיצוב בייבי דול מושלמות לנשים בהיריון מאחר והן הדוקות באזור המותניים שמעל הבטן עם חגורה או שרשרת יפה, והחצאית של השמלה מעוצבת בצורה משוחררת. עיצוב בייבי דול מעניק מראה צעיר ורענן לכלות בהיריון מבלי לוותר על ההרגשה הקלאסית של שמלת כלה.

שמלות כלה יפניות

הקימונו היא שמלה בסגנון יפני מאוד מוכר שיכול להיות בחירה מצוינת לנשים בהיריון. הקימונו יושב מאוד רחב על הגוף ומעניק את הנוחות שכלה בהיריון צריכה עם האלגנטיות של הסגנון היפני. שמלות כלה בסגנון קימונו הן שמלות קצרות שחושפות את הרגליים, כך שאם יש לך רגליים ארוכות ויפות אז הקימונו יתאים לך מאוד.

שמלות כלה עם מחשוף נמוך

להריון יש יתרונות שבהחלט אפשר ומותר להבליט! שמלות כלה עם מחשוף נמוך מחמיאות מאוד לנשים בהיריון שמאפשר להן להבליט מחשוף רחב ועמוק יותר. המחשוף גם תורם בדרך נוספת בכך שהוא לוקח הרבה מתשומת הלב על הבטן ומעלה אותו למקומות שאת רוצה להבליט.

עיצוב כתפיות גדולות

שמלות כלה עם כתפיות לרוב הרבה יותר נוחות עבור נשים בהיריון מכיוון שהם מעניקות תמיכה נוספת לאזור החזה ומאפשרות לכלה ללבוש חזייה גדולה יותר מתחת לשמלת הכלה. אם אתן רוצות מקסימום נוחות באזור העליון של הגוף, אז שמלות כלה עם כתפיות גדולות הן הפתרון הטוב ביותר.

עיצוב של חצאית גדולה

העובדה שאת בהיריון מתקדם לא אומר שאת חייבת להבליט את הבטן ההריונית, את בהחלט יכולה להחליט שאת רוצה סגנון שמלת כלה שדווקא מסתיר את הבטן. שמלות כלה עם חצאיות גדולות מעוצבות במיוחד בשביל העניין הזה. החצאית מתחילה מאזור הבטן העליונה ויוצרת מראה מנופח במיוחד של החצאית אשר מסתיר לגמרי את הקימור של הבטן.