פגישת מדידות בסלון כלות צריכה להיות ממצה ולכן עליך להגיע מוכנה ככל הניתן לקראת המדידות בכדי לנצל את הזמן המועט שיש לך למדוד שמלות כלה. יש מספר שאלות שכדאי לשאול  סלון כלות לקראת פגישת המדידות הראשונה.

כלות לעתיד צריכות להתחיל למדוד שמלות כלה להשכרה בסלוני כלות מוקדם ככל שניתן, אפילו כשנה לפני יום החתונה שלהן בכדי לדאוג לראות כמה שיותר שמלות כלה לפני שהן בוחרות שמלה. כעת, לאחר ששריינת את תאריך החתונה, קודם כל נאחל לך מזל טוב! אבל גם נזכיר לך שזה הזמן להתחיל במרדף אחר שמלת הכלה המושלמת שלך.

עלךיך לקבוע פגישות עם כמה שיותר סלוני כלות ומעצבי שמלות כלה בכדי להגדיל את הסיכוי למצוא שמלה מתאימה לחתונה. ברגע שאת קובעת פגישה עם סלון כלות את צריכה לשאול את מעצבת שמלות הכלה או מנהלת סלון הכלות מספר שאלות חשובות לקראת פגישת המדידות הראשונה בכדי להיות מוכנה ככל הניתן.

מתי אני יכולה לקבוע פגישה?

סלוני כלות פתוחים למדידות רק בתיאום מראש, לכן את חייבת להתקשר ולקבוע פגישה לפני שאת מגיעה למדוד שמלות כלה. קחי בחשבון שיש עוד כלות לעתיד שרוצות לתאם מדידות אז התקשרי כמה שיותר מוקדם לשריין לך תאריך.

כמה זמן אורכת פגישת המדידות אצלכם?

חשוב שתדעי כמה זמן מקציב לך סלון הכלות למדידות בכדי שתוכלי להתכונן בהתאם. כל סלון כלות מקציב זמן מסוים לכלה בכדי לבצע מדידות, שלרוב זה תלוי במספר הפגישות שתואמו לאותו יום. אם את מרגישה שאת צריכה יותר זמן למדוד שמלות, נסי לתאם את הפגישה לאמצע השבוע שיש פחות לחץ.

כמה אנשים אני יכולה להביא איתי למדידות?

דאגי לברר כמה אנשים את יכולה להביא איתך למפגש המדידות, בדרך כלל סלון הכלות מרשה להביא איתך לכל היותר 3 אנשים בכדי למנוע צפיפות מיותרת. בכל מקרה מומלץ לך לא להביא איתך הרבה "יועצים" למדידות, זה רק יבלבל אותך עוד יותר.

כמה שמלות כלה אני יכולה למדוד אצלכם?

לקראת פגישת המדידות מעצבת שמלות הכלה תדאג להכין לך שמלות כלה שמתאימות לסגנון העיצוב שאת רוצה ולמבנה הגוף שלך. נסי לברר כמה שמלות כלה יש לך למדוד בכדי להעריך כמה זמן את צריכה בשביל למדוד את כולן. קחי בחשבון שיכול להיות שלא יהיה לך מספיק זמן למדוד את כולן בפעם אחת.

האם אתם מעניקים שירותי התאמה אישית לשמלות שלכם?

לא כל סלוני הכלות בישראל מחזיקים תופרת שמלות כלה להתאמות אישיות במקום. את צריכה לברר האם יש לסלון הכלות יש תופרת למקרה שיידרשו להתבצע התאמות לשמלה. על מנת לבצע התאמות לשמלה הנבחרת תדרשי לחזור לפגישה נוספת לקראת מועד החתונה.

מה אני צריכה להביא איתי למדידות?

חשוב שתביאי איתך הלבשה תחתונה שכבר בחרת ליום החתונה, נעלי חתונה ואת כל האקססוריז שכבר קנית. מעבר לכך חשוב לשאול את סלון הכלות אם יש עוד משהו שהם ממליצים להביא איתך למפגש המדידות כמו למשל תמונו לדוגמה שקורצות לך.

מהם המחירים שאתם גובים עבור השכרת שמלת הכלה?

אנחנו ממליצים לך לברר את המחירים של סלון הכלות לפני שאת מגיעה לפגישת מדידות בכדי לא סתם לבזבז זמן על מדידות של שמלות כלה שאינן תואמות את התקציב שלך. בקשי לשמוע את טווח המחירים של השכרת השמלות שמציע סלון הכלות, את עלויות ההתאמה של התופרת ודמי הפיקדון שהם מבקשים מראש.

האם יש לכם מבצעים או מכירת חיסול בקרוב?

אם המחירים של סלון הכלות גבוהים מדי עבורך, את יכולה לברר איתם לגבי מבצעים עתידיים או מכירת חיסול שהם הולכים לבצע בקרוב. כך תוכלי אולי בכל זאת לקבוע לך פגישה בסלון הכלות למדידות במועד אחר שהמחירים כן יתאימו לתקציב שלך.

האם אתם מרשים לי להצטלם עם השמלות?

בכדי באמת לקבל הבנה כיצד שמלת הכלה יושבת עלייך את צריכה לקבל עוד זווית וויזואלית שהמראות בסלון הכלות לא מציעות, לכן הרבה מומחים בתחום שמלות הכלה ממליצים לצלם מזוויות שונות את הכלה שהיא לבושה בשמלה. לא כל סלוני הכלות מאפשרים לצלם תמונות של שמלות כלה במהלך המדידות, אז כדאי לוודא זאת מראש בכדי למנוע אי נעימות.