חתונה בצהרי היום בתקופת הקיץ הופכת את החיפוש אחר שמלת הכלה לעניין הרבה יותר פשוט מכיוון שאת חייבת למצוא שמלת כלה לחתונת צהריים שהיא אוורירית וקלילה. אנו ממליצים על מספר סגנונות של שמלות כלה שיכולים להתאים.

אם שריינת תאריך לחתונת צהריים בגן אירועים או באולם אירועים עם קבלת פנים המתקיימת בחוץ עלייך להתלבש בהתאם עם שמלת כלה המתאימה למזג האוויר החם (ואולי גם ללחות). שמלות כלה עדינות, קלילות ופשוטות יעניקו לך את מראה הכלה שתמיד חלמת עליו מבלי להכביד עלייך בשכבות לא רצויות של בד שיכולות להיות מאוד לא נעימות בחום כבד. את צריכה לחפש שמלות כלה מעוצבות עם בדים דקים וקלילים כמו כותנה, תחרה, משי או כל בד נעים אחר שיכול להעניק לך מראה קלאסי של כלה במינימום סיכון להזעה.

ישנו מגוון רחב של עיצובי שמלות כלה לשנת 2017 שיכולים לענות לך על הדרישות משמלת כלה לחתונת צהריים. מעבר לכך את כמובן תמיד יכולה להוסיף אקססוריז שונים לשמלות כלה פשוטות כמו חגורה או תכשיט ראש בכדי לשדרג את מראה השמלה הקלילה. בדרך כלל גם עיצובים של שמלות כלה קלאסיות לחתונת צהריים משתלבים נפלא עם איפור כלה העמיד בפני לחות במיוחד לטמפרטורות הגבוהות של חתונת צהריים.

לקראת חתונת הצהריים שלך אנו ממליצים על מספר עיצובי שמלות כלה המתאימים במיוחד לחתונה קיצית וקלילה בשעות הצהריים:

שמלת כלה בשני חלקים

שמלות כלה קלאסיות העשויות מתחרה או בד כותנה נושם בעיצוב מאוד מסורתי המורכבות משני חלקים, חלק עליון וחצאית. שמלת שני החלקים מעניקה לך מראה קיצי ונינוח עם מרקמים קלאסיים נוחים. שמלת הכלה הזאת מאווררת ומצוינת לימים חמים במיוחד. בדרך כלל העיצובים של שמלות הכלה בשני חלקים מאפשרים לך להראות קצת יותר גב ובטן משמלות כלה אחרות, כך שזה מאוד מומלץ לכלות שיש להן גוף חטוב.

שמלת כלה עם מחשוף נמוך

אופציה אחרת של שמלת כלה לחתונת צהריים היא שמלה עם מחשוף נמוך המעניקה מראה שלם יותר של שמלת כלה מאשר שמלת שני החלקים, אך גם היא שומרת על קלילות ואוורור מקסימלי. בדרך כלל שמלות הכלה עם המחשוף הנמוך לא צמודות על הגוף, אלא להיפך, עשויות מבד חופשי כמו משי שגולש על הגוף. לשמלות כלה כאלו תהי חייבת לדאוג ללבוש חזייה מתאימה. שמלות כלה עם מחשוך נמוך מתאימות יותר לנשים רזות מאוד שלא רוצות שמלת כלה שצמודה להן על הגוף.

שמלת חצאית גדולה

שמלת כלה לחתונת צהריים לא חייבת להיות שמלה דקה וקלילה אם את רוצה להשיג את מראה שמלת הכלה הקלאסית עם הרבה נפח. עיצוב שמלות כלה שמאוד נעים להסתובב איתו בטמפרטורות חמות אבל שעדיין מציג נפח הוא עיצוב שמלות הכלה עם החצאיות הגדולות. שמלת כלה שכזאת מעוצבת כאשר החלק העליון מאוד מינימליסטי בעוד שהחצאית מעוצבת בעיצוב שמציג הרבה נפח כגון עיצוב גלים או מרקמי פרחים. שמלת כלה זו נתפרת בבד דק ונושם, כך שלא יהיה לך חם שתסתובבי איתה בחתונה שלך.

שמלות תחרה יוקרתיות

אם את רוצה ללכת על מראה קלאסי ויוקרתי יותר אנו ממליצים על שמלות הכלה העשויות תחרה. התחרה מעניקה למראה שמלת הכלה מראה מאוד יוקרתי, אך הבד עצמו מאוד דק ואוורירי. יש מגוון רחב של עיצובי שמלות כלה יוקרתיות מתחרה שבהן מבנה שמלת הכלה מדמה עיצובים של שמלות כלה וערב מסורתיות יותר אך עם בד דק יותר. אם יש לך אפשרות להשקיע קצת יותר בשמלת הכלה שלך לחתונת הצהריים אז מאוד מומלץ לקנות שמלת כלה יוקרתית מתחרה.