לקראת החתונה חשוב שיהיה לך כיוון למספר שמלות כלה שיכולות להתאים לך, שמהן את תוכלי לבחור את שמלת הכלה שהכי מתאימה לחתונה. ריכזנו עבורך מספר טיפים בהם תלמדי כיצד ניתן לבחור שמלות כלה לסיבוב הראשון.

שמלות כלה מגיעות במגוון רחב של עיצובים, גזרות וסגנונות. רוב הכלות לעתיד מתקשות בחודשים לקראת החתונה להגיע להחלטה סופית לגבי איזו שמלת כלה הכי מתאימה להן. הן מודדות שמלה אחר שמלה ולרוב מתבלבלות ומתקשות להגיע לשלב הבחירה הסופית, על מנת שלא תגיעי למצב דומה, המשיכי לקרוא.

הדרך הכי טובה לבחור שמלת כלה לערב החתונה שלך היא על ידי בחירת מספר שמלות כלה בעלות קו עיצובי שונה אך כמובן, מאוד מחמיא לך. מתוך שמלות אלה הרי יהיה עליך לבחור את שמלת הכלה שהכי מתאימה עבורך. כאשר את מצמצמת את הבחירה שלך לרשימה קטנה של שמלות כלה אפשריות, אז הרבה יותר קל לך לבחור את השמלה המתאימה ביותר. אז הנה מספר טיפים שיסייעו לך במסע לבחירת שמלות הכלה הראשונות:

נסי למדוד כמה שיותר שמלות כלה

כמעט כל שמלת כלה יכולה להיראות מדהים או כמובן, ההיפך הגמור מכך, כאשר הן על הקולב. תופתעי לגלות שמלת כלה שלא נתת לה סיכוי כאשר הייתה תלוייה על הקולב, נראית עליך מהמם כאשר היא יושבת על הגוף. לכן אנו ממליצים לך, הכלה לעתיד, לנסות כמה שיותר שמלות לפני שאת מגבשת החלטה. פשוט נסי למדוד כמה שיותר שמלות כלה לפני שאת לוקחת החלטה על השמלות שהכי מתאימות לך, כי את לא יכולה אף פעם לדעת איזו שמלת כלה מחכה לך מעבר לפינה.

הביאי איתך מצלמה למדידות

כדאי לצלם את כל שמלות הכלה שאת חושבת שנראות טוב עלייך ולא להסתפק רק במבט עצמי במראה של סלון שמלות הכלה. זכרי שמראות נועדו בכדי למכור ולהציג את השמלות באור חיובי יותר על הגוף שלך, לכן כדאי לקבל פרספקטיבה נוספת מצילום המדידה מזוויות שונות. חשבי כמה בגדים קנית בעבר בחנויות הבגדים שנראו עלייך טוב בחנות, אך במדידה נוספת גילית שהבגד נראה פתאום הרבה פחות יפה עליך. לכן, תמונות מאוד יכולות לעזור! מה עוד שמה הכי חשוב בחתונה אם לא הוידאו של אחרי… לכן, חשוב לוודא שאת נראית טוב בשמלת הכלה דרך עדשת המצלמה. אם גילית שאת והשמלה יחד זה נס פוטוגני, זה מאוד יעזור לך לקבל החלטה.

אל תזמיני יותר מדי אנשים למדידות

אחת הטעויות הגדולת ביותר שאת יכולה לעשות במהלך המדידות הוא להביא איתך יותר מדי בני משפחה וחברים שיעזרו לך למדוד את השמלה. ככל שהקהל שמלווה אותך יהיה רב יותר, כך ירבו הדעות וההצעות. יותר מדי אנשים שמציעים יותר מדי דעות רק יבלבלו אותך במהלך המדידות ויהפכו את כל החוויה לסיוט. אדם אחד או שניים שמלווים אותך למדידות זו הכמות המומלצת, הזמיני למשל רק את אימא וחברה טובה שיהיו שם בשבילך בכדי לזרז את המדידות וגם בכדי להעניק לך דעה נוספת.

מדדי שמלות כלה עם הלבשה תחתונה מתאימה

שמלת הכלה צריכה לשבת עלייך בצורה מושלמת בכדי שתראי מדהים בערב החתונה, לשם כך אפשר להיעזר בפרטי הלבשה תחתונה שנועדו לסייע לאופן בו השמלה יושבת על הגוף שלך. חשוב שתגיעי למדידות עם הלבשה תחתונה מתאימה, כזו שאת מתכננת ללבוש ביום החתונה, ואל תסמכי על המזל… מוטב לקנות את פרטי ההלבשה התחתונה ולמדוד עליהם את השמלה, אחרת, השמלה יכולה לשבת עליך לגמרי אחרת כאשר תלבשי אותה ביום החתונה.

אל תתביישי לשאול את מעצבת השמלות שאלות

במידה ועולות לך שאלות במהלך המדידות כמו למשל ההתאמה של השמלה לסגנון החתונה, שינויים שאולי את חושבת שאת רוצה לעשות בשמלה, התאמות למבנה הגוף שלך וכו' אל תהססי לשאול את המעצבת. היא שם בכדי לענות לך על כל שאלה ולעזור לך לבחור שמלות כלה שמתאימות לך, לפחות בסיבוב הראשון. את השמלה האחת את הולכת לבחור לגמרי לבד, ממש כמו שבחרת את בן הזוג שלך.

קחי את הזמן לבחור שמלת כלה

אחרי שצמצמת את הרשימה שלך למספר קטן של שמלות כלה מתאימות, את צריכה לחשוב טוב לגבי הבחירה שלך. הביטי שוב בתמונות של כל שמלות הכלה שצילמת ונסי לקחת החלטה לגבי שמלת הכלה שאת הכי אוהבת ושהכי מחמיאה לך. אל תלחצי ותמהרי לבחור שמלת כלה, קחי את הזמן לחשוב ולבחור. מתחתנים רק פעם אחת. תתיחסי לבחירה הזו בהתאם. מזל טוב!