במזל טוב קבעתם תאריך לחתונה והגיע הזמן לבחור את שמלת הכלה שלך. ישנו מגוון רחב של שמלות כלה בישראל, והבחירה לא פשוטה בכלל, אז איך בכל זאת תוכלי למצוא את שמלת חלומותייך?

החיפוש אחר שמלת הכלה האולטימטיבית יכולה להיות עניין מאוד מלחיץ. את רוצה להיראות מדהים ביום החתונה שלך והדרך לעשות זאת היא על ידי בחירת שמלת כלה מושלמת. אז לקראת החתונה את הולכת למדוד עשרות שמלות כלה שמתוכן את תצטרכי לבחור את השמלה האחת שתלבשי בחתונה. בכדי לעזור לך בכל תהליך הקנייה של שמלת הכלה, ריכזנו עבורך מספר טיפים מעולים לקניית שמלות כלה בישראל.

תכנני מראש איך את הולכת להיראות ביום החתונה

אם את רוצה לצמצם את הזמן שאת הולכת להשקיע במדידות שמלות כלה ולהיות הרבה יותר יעילה בבחירות שלך, כדאי שתדעי מהו מראה הכלה שאת מעוניינת להציג ביום החתונה. האם את מתכננת חתונת קיץ ואת צריכה שמלה קלילה או שאת דווקא מעדיפה שמלת כלה יוקרתית במיוחד עם עיצובים מאוד מפורטים? נוסף על כך, יכול מאוד להיות שמבנה הגוף שלך מתאים לסגנון שמלות מסוים ואת תצטרכי לקחת זאת בחשבון במהלך הקניה.

התחילי בחיפוש לפחות חצי שנה מראש

ישנה הסכמה גורפת על כך שבתחום שמלות הכלה אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל את המדידות כי אז יש לך יותר זמן להחליט. הרבה כלות בישראל מתחילות למדוד שמלות כלה גם שנה לפני החתונה רק בכדי להיות רגועות מבחינת זמן. מומלץ שתתחילי לחפש לכל הפחות חצי שנה לפני תאריך החתונה בכדי שיהיה לך מספיק זמן למדוד כמה שיותר שמלות כלה לפני שאת מחליטה. את לא באמת יודעת האם שמלת כלה מתאימה לך עד שאת לא לובשת אותה, אז פני לך זמן (וכמובן גם אנרגיות) למדוד כמה שיותר שמלות כלה.

הגדירי תקציב לקניית שמלת הכלה

להגדיר סכום מסוים שממנו את לא יכולה לחרוג בקניית שמלת הכלה יכול לחסוך לך הרבה זמן בחיפוש אחר שמלה חיפושים מיותרים לשווא. שמלות כלה בישראל נמכרות בטווחי מחירים שונים, כך שאין טעם שתמדדי שמלת כלה יקרה מאוד שאת לא יכולה להרשות לעצמך לקנות אותה.

בקשי דעה נוספת על שמלת הכלה

את זו שצריכה להחליט לגבי שמלת הכלה שתלבשי ביום החתונה שלך, אבל זה לא אומר שאת לא צריכה לבקש חוות דעת נוספת ממישהי שאת בוטחת בה. קבלת עצה, בין אם זה ממעצבת שמלות הכלה או בין אם זה מחברה טובה, יכולה לעזור לך לקחת החלטה נכונה.

שימי לב לצבע שמלת הכלה

שמלות כלה בישראל מעוצבות במגוון רחב של גוונים ומרקמים לבנים. ישנם הרבה הבדלים בצבע בין שמלת כלה אחת לשנייה, אז שימי לב לכך שאת מודדת. את צריכה לוודא שצבע שמלת הכלה מתאים לאקססוריז השונים כמו התכשיטים והנעליים בצורה מחמיאה.

חפשי את המחיר הטוב ביותר

התחום של שמלות כלה בישראל לא שונה בהרבה מתחום האופנה בישראל, כלומר שגם בתחום שמלות הכלה יש הנחות (למשל על קולקציות שמלות כלה ישנות) ומבצעים. את צריכה לעבוד כמו קונה חכם ולבצע סקר שוק, לחכות למבצעים של מכירות סוף עונה ולדעת מאיזה מעצבת שמלות כלה כדאי יותר לקנות.

התאימי את סגנון שמלת הכלה לסוג החתונה

מאוד חשוב לדאוג ששמלת הכלה מתאימה לאירוע החתונה המתוכנן. למשל אם האירוע מתקיים בגן אירועים בקיץ אז צריך למדוד שמלות כלה דקות שיתאימו למזג האוויר החמים, מצד שני, לאירוע באולם אירועים יוקרתי תתאים גם שמלת כלה עם נפח.

הסתכלי במראה מכל הכיוונים

את הולכת להסתובב עם שמלת הכלה במהלך החתונה שלך. בחני איך שמלת הכלה יושבת עלייך מכל הכיוונים (מקדימה, מאחורה ומהצד) בכדי באמת לדעת שהיא יושבת עלייך באופן מחמיא ונוח שיתאים לכל ערב החתונה.

אל תפחדי לדבר אם משהו לא בסדר

אם אינך חשה בנוח עם שמלת כלה מסוימת או שאת חושבת שהשמלה יכולה להתאים לך עם שינויים קטנים, אל תפחדי לדבר. בהרבה מקרים שמלות כלה צריכות לעבור התאמות אישיות במיוחד לכלה כך שמעצבת שמלות הכלה לא תיעלב אם תגידי לה שהשמלה לא נוחה לך.

תיהני מהרגע

הרבה כלות לעתיד נלחצות ומתעצבנות בחיפוש אחר שמלת הכלה המושלמת, למרות שזה אמור להיות אחד הרגעים המאושרים ביותר בחייהם. נסי ליהנות מהחוויה ולהתמקד ביופי של שמלות הכלה ופחות בכל העבודה הקשה בלמדוד הרבה שמלות.