חשוב שתדעי כיצד לבחור ולשלב תכשיטים ליום החתונה באופן שישתלבו עם שמלת הכלה שלך. שילוב תכשיטים באופן יצירתי עם שמלות כלה תורם לשדרוג המראה ולכן, ריכזנו עבורך מספר טיפים על התאמת תכשיטים לשמלות כלה שיעזרו לך להשלים בצורה נכונה יותר את מראה הכלה שלך.

מראה הכלה שלך ביום החתונה הוא מכלול של הרבה דברים, החל משמלת הכלה שתבחרי ועד לצמיד הכי קטן שתענדי, והכל צריך להשתלב ביחד בצורה יפה ומושכת לעין. עכשיו כשבחרת את שמלת החתונה שלך הגיע הזמן להתאים לה תכשיטים ואקססוריז אחרים בכדי להשלים את מראה הכלה. לפני שאת מחליטה איזה תכשיטים תענדי ביום החתונה שלך עם שמלת הכלה רצוי שתכירי מספר טיפים מועילים להתאמת תכשיטים לשמלות כלה.

אל תענדי יותר מדי תכשיטים עם שמלת הכלה

אם את מתפתה להוסיף עוד ועוד תכשיטים לשמלת הכלה בכדי "לשדרג את השמלה", את צריכה בשלב מסוים לקחת צעד אחורה ולשקול האם הוספת תכשיטים נוספים באמת משיגה את האפקט הרצוי. לכן הטיפ הראשון לגבי התאמת תכשיטים לשמלות כלה  הוא לשמור על איפוק. שילוב של יותר מדי תכשיטים עם שמלת הכלה לא בהכרח יגרום לך להיראות יוקרתית יותר, ובדרך כלל זה דווקא יעשה את הפעולה ההפוכה.

תכשיטים נועדו בכדי לחזק את מראה שמלת הכלה שלך

הסיבה לכך שכלות משלבות תכשיטים במראה הכלה שלהן היא לרוב על מנת להסתיר או לטשטש את החלקים היותר חלשים בעיצוב שמלת הכלה, למשל שרשרת יהלומים גדולה תשדרג שמלת כלה בעלת מחשוף נמוך בעוד צמיד רגל ישדרג רבות שמלת כלה לחוף הים שיש לה חצאית קטנה. הטיפ השני להתאמת תכשיטים לשמלות כלה קובע שמומלץ לענוד תכשיטים במקומות בהן את מרגישה ששמלת הכלה לוקה בחסר בכדי באמת לשדרג את השמלה.

בחרי תכשיטים לפי צבע שמלת הכלה

הטיפ השלישי לגבי התאמה של תכשיטים לשמלות כלה קובע שחובה לבחור תכשיטים שיתאימו לצבע שמלת הכלה. אם שמלת הכלה שלך היא מאוד לבנה אז את חייבת להתאים יותר תכשיטים כסופים או בצבע פלטינום. אם שמלת הכלה שלך היא בגוונים יותר כהים של לבן אז תכשיטים בצבע זהב ישתלבו יפה יותר.

אל תבחרי תכשיטים זולים

כמו שאת לא מודדת שמלות כלה זולות ככה את גם לא צריכה לנסות ולמדוד תכשיטים זולים או חיקויים. מדובר על יום החתונה שלך ואת חייבת להראות יוקרתית בהתאם, אז הטיפ הרביעי שלנו להתאמת תכשיטים לשמלות כלה קובע שחובה לשלב תכשיטים איכותיים. זה לא אומר שאת חייבת להוציא אלפי שקלים על שרשרת יהלומים ענקית, אך כן חשוב שתבחרי בתכשיטים שהם אינם חיקויים זולים. דרך מצוינת לשלב תכשיטים יוקרתיים עם שמלת כלה בעלות זולה יחסית היא על ידי השכרה של תכשיטים ליום החתונה.

קחי את הזמן לבחור את התכשיטים הנכונים

התאמת תכשיטים לשמלות כלה הוא חלק מאוד חשוב בבניית מראה הכלה שלך ולכן חשוב שתשאירי לעצמך מספיק זמן לבחור את התכשיטים הנכונים הטיפ החמישי שלנו הוא לקחת את הזמן בלמצוא את התכשיטים המתאימים ביותר לשמלת הכלה, גם אם זה מצריך ממך לבחון ולשקול מחדש כל תכשיט מספר פעמים.

אל תוותרי על הסגנון האישי שלך

הטיפ האחרון והחשוב ביותר בהתאמה של תכשיטים לשמלת הכלה הוא שאת חייבת לשמור על הסגנון האישי שלך. יום החתונה שלך הוא לא היום שאת צריכה לנסות דברים חדשים ולהסתכן בכך שתרגישי לא בנוח לענוד את התכשיטים שבחרת. אז אם למשל את לא הולכת אף פעם עם עגילים ענקיים אז מומלץ שלא תבחרי לענוד עגילים גדולים ביום חתונתך, כווני יותר לכיוון סגנון התכשיטים שאת מכירה ואוהבת.