להזמין שמלת כלה באמצעות קטלוג שמלות כלה בלי למדוד אותה היא הדרך המהירה ביותר למצוא שמלת כלה להשכרה. אבל הסיכוי הקלוש למצוא כך שמלת כלה במידות הנכונות מדגיש למה היום עדיין מרבית הכלות הולכות לבצע מדידות בסלון כלות.

רכישה באינטרנט מהבית דרך קטלוג שמלות כלה מקוון היא הדרך הכי מהירה ונוחה לבחור שמלת כלה. את יכולה לשבת בנוחות בביתך הפרטי, לעבור על קטלוגים שונים של שמלות כלה, לבחור שמלה שמוצאת חן בעינייך, ללחוץ על ההזמנה שלה ולקבל אותה לאחר מספר ימים במשלוח עד הבית. אז למה עדיין רוב הכלות לעתיד הולכות למדוד שמלות כלה וערב לפני שהן בוחרות שמלה לחתונה? ובכן, זה מכיוון שלהזמנה ישירות מקטלוג שמלות כלה יש גם צדדים שליליים. קיימות מספר סיבות לכך שאנו לא ממליצים להזמין שמלה לחתונה מקטלוגים של מעצבי שמלות כלה בלי למדוד אותה קודם.

האם השמלה תואמת את התמונה בקטלוג?

אחת הבעיות הגדולות של קניה דרך האינטרנט היא הקלות שניתן להיות קורבן להונאה או לאי הבנה. מעבר לכך שקורים מקרים בהם שמלת הכלה שנשלחה ללקוח לא תאמה בכלל את התמונה שלה בקטלוג, חשוב להבין שתמונות של שמלות כלה בקטלוגים של מעצבים לא בהכרח משקפות את המראה של השמלה במציאות מכיוון שהן מצולמות בתנאי תאורה אופטימליים עם דוגמנית שהשמלה תפורה למידותיה. לכן, מומלץ מאוד לבקר בסלון כלות ולבחון כיצד השמלה נראית במציאות כשאת לובשת אותה.

השכרת שמלת כלה צריכה להיות ממקום שאת יכולה לבטוח בו

עד כמה שהאינטרנט הפך להיות דרך מצוינת להגיע למגוון רחב של מעצבי שמלות כלה מובילים בישראל אין עדיין תחליף לפגישה פנים מול פנים. אנו מניחים שמאוד חשוב לך להשכיר שמלת כלה ממקום שאת יכולה לבטוח בו כי שמלת החתונה שלך תהיה השמלה הכי חשובה שאת תלבשי אי פעם. מכאן, שלחפש שמלות כלה באינטרנט זה רעיון מצוין, מומלץ מאוד ליצור קשר עם הסטודיו, סלון הכלות או המעצבת ולבקר במקום ולא להסתמך רק על האינטרנט.

קשה לעמוד על איכות הבד בלי למדוד

סיבה נוספת לכך שאסור להזמין שמלה מקטלוג שמלות כלה בלי למדוד היא שמאוד קשה להעריך את איכות הבד דרך תמונה ותיאור שמלה. ישנן איכויות רבות ושונות לאיכות הבד, בדרך כלל איכות הבד נקבעת על פי כמות הצפיפות שלו, כך שגם אם את מוצאת שמלת כלה העשויה מתחרה זה לא מעיד על איכות השמלה. מאוד מומלץ לחוש את השמלה במציאות ולגעת בבד עצמו בכדי להעריך את איכותו.

יהיה לך קשה לדעת איזו מידה להזמין על סמך תמונה בלבד

שמלות כלה מעוצבות בדרך כלל במידות גדולות יותר מהמידות של שמלות ערב רגילות כך שבעצם את לא יכולה להסתמך על המידה שלך בבגדים בכדי להשכיר שמלת כלה. זאת בעיה גדולה כאשר מנסים להזמין שמלות כלה קלאסיות מקטלוג בלי למדוד אותן. כאשר גם לוקחים בחשבון שכל עיצוב של שמלה כלה יכול להשפיע על המידה, כי למשל בשמלת כלה אחת המחשוף יכול להיות הדוק ובשמלה אחרת יותר רחב, אז מאוד קשה למצוא שמלת כלה במידה המושלמת בלי למדוד.

התאמות של שמלת כלה בלי מדידות אף פעם לא יישבו עלייך מושלם

גם אם את מתכננת לבצע התאמות אצל תופרת שמלות כלה לאחר שאת מזמינה את השמלה מהקטלוג זה לא מבטיח לך שהשמלה תשב עלייך מושלם בגלל שלא מדדת את השמלה לפני וראית שהיא מחמיאה למבנה הגוף שלך. התאמות של שמלת כלה אצל תופרת נועדות בכדי לבצע שינויים  קטנים בכדי שהשמלה תהיה מושלמת, אבל גם התופרת הכי מנוסה לא יכולה לשנות לגמרי את הדרך שהשמלה יושבת עלייך. הדרך הטובה ביותר להבטיח ששמלת כלה יושבת עלייך מושלם היא למצוא שמלה שמחמיאה למבנה הגוף שלך במידה מתאימה, ואז לבצע התאמות קטנות לשמלה בכדי שהיא תשב עלייך באופן הטוב ביותר.