לאחר מדידות רבות של  שמלות כלה, סוף סוף את חושבת שמצאת את השמלה האחת, אך את עדיין לא בטוחה. שמלת כלה מושלמת צריכה לענות לך על מספר צרכים שונים לקבלת מראה הכלה המושלם.

למצוא שמלת כלה מושלמת לקראת החתונה שתתאים באופן מושלם לכל הצרכים והחלומות שלך היא משימה מאוד חשובה למראה ולהרגשה הכללית שלך ביום החתונה. מבחינתך, למצוא את השמלה האחד היא משימה כל כך חשובה שרוב הסיכויים שגם אם מצאת שמלת כלה מושלמת עבורך את תחשבי עוד קצת ותנסי עוד קצת שמלות כלה לפני שתרכשי אותה. אם את חושבת שמצאת את שמלת הכלה המושלמת עבורך ואת עדיין לא בטוחה שהיא באמת הבחירה הנכונה, את צריכה לבדוק האם היא עונה לך על הצרכים הבאים:

שמלת הכלה יושבת עלייך מושלם

הדבר הראשון שאת צריכה לשים לב אליו אם את חושבת שמצאת את השמלה הנכונה ביותר לחתונה היא ההתאמה שלה על הגוף שלך. הרבה נשים ממהרות לבחור בשמלת כלה מבלי לבדוק באמת האם השמלה יושבת עליהם מושלם.

את צריכה לשים לב שהשמלה נראית טוב כשאת לובשת אותה, ולא כי היא הייתה ממש יפה על הקולב או במראה של סלון הכלות. נסי לבקש חוות דעת מחברה על שמלת הכלה וצלמי את עצמך לובשת את השמלה בזוויות שונות לפני שאת עוברת למדידה הבאה.

נוסף על כך את צריכה לזכור שביום החתונה את הולכת לשבת, לעמוד, לצעוד ולרקוד בשמלת הכלה למשך יום שלם, לכן, עלייך לוודא שהשמלה יושבת עלייך באופן נוח ונעים. את אולי נראית מושלם שאת עומדת בשמלת הכלה, אך האם נוח לך להסתובב איתה? מומלץ להסתובב קצת עם שמלת החתונה בסלון הכלות בכדי לבדוק את הנוחות שלה ואת ההרגשה הכללית בתנועה.

סגנון עיצוב שמלת הכלה מתאים לחתונה

אם את מתלהבת ממספר שמלות כלה שמדדת במהלך התקופה האחרונה, זה לא בהכרח אומר שהם מתאימות לסגנון המרכזי של האירוע שלך. שמלת כלה מושלמת צריכה להיות בסגנון שמתאים לאירוע שלך, למשל שמלת כלה קיצית אוורירית תתאים לחתונת טבע בקיץ בעוד ששמלת כלה עם שרוולים תתאים יותר לחתונה מסורתית. חשבי טוב האם שמלת הכלה שבחרת משתלבת בצורה המושלמת ביותר עם אווירת החתונה.

זאת השמלה האהובה עלייך ביותר.

אחת הטעויות הכי גדולות שאת יכולה לעשות כשאת הולכת לבחור שמלת כלה היא לתת לאנשים אחרים להגיד לך מה הכי יפה לך, לאיזו שמלה כדאי לך להתחבר ואיזו שמלה לאהוב. אם את לא אוהבת את שמלת הכלה שלך האורחים בחתונה ישימו לכך לב, ויותר חשוב מזה, את לא תרגישי בנוח בשמלת הכלה.

לפני שאת מחליטה האם לקנות שמלת כלה מסוימת את צריכה לעשות חושבים עם עצמך ולהבין האם בחרת את שמלת הכלה כי את אהבת אותה יותר מכל השמלות האחרות והאם אנשים אחרים השפיעו עלייך לבחור בשמלת הכלה הזאת.

מדדת מספיק שמלות כלה עד שבחרת בשמלה הזאת

אם את רוצה להיות בטוחה שבחרת את השמלה המושלמת, את חייבת לנסות ולמדוד כמה שיותר שמלות כלה מומלצות למבנה הגוף שלך. ככל שאת מודדת יותר שמלות כלה כך את תהי יותר בטוחה שהשמלה שבחרת היא השמלה הטובה ביותר מכל השאר. נסי גם למדוד שמלות כלה מעוצבות בסגנונות שאת פחות אוהבת, רק בכדי להיות בטוחה שהגעת עם ראש פתוח למדידות וניסית את כל האפשרויות.

לא בחרת בשמלת הכלה מכל סיבה אחרת

בחירה של שמלת כלה מושלמת צריכה להתבסס על הסיבות שציינו למעלה, ולא על שום סיבה אחרת שאינה רלוונטית להתאמה המושלמת של השמלה למראה הכלה שלך. לפני שאת מחליטה סופית על השמלה חשבי שוב האם בחרת בשמלת הכלה מהסיבות הנכונות, ולא למשל בגלל ששמלת הכלה הייתה במבצע או כי את רוצה שמלת כלה מתופרת שמלות כלה או מעצבת מסויימת. בהצלחה!