המחיר של שמלת הכלה שלך לא בהכרח מעיד על מראה יוקרתי, כך שגם אם מדדת שמלות כלה יוקרתיות זה לא אומר שהשמלה תיראה בהתאם. ישנם מספר כללי אצבע שעלייך לשים לב אליהם בכדי להבטיח שבחרת שמלת כלה עם מראה יוקרתי.

מחירי שמלות כלה תלויים במגוון רחב של משתנים, ולא בהכרח יש קשר בין עיצוב שמלת הכלה לבין המחיר שלה. יתרה על כך, מעצבי שמלות כלה מובילים הרבה פעמים מתמחרים את שמלות הכלה שלהם במחירים גבוהים מאוד גם אם העיצוב עצמו אינו בהכרח מצדיק זאת. שמלות כלה צריכות להיות מעוצבות על פי מספר כללי עיצוב שמבטיחים לשמלות הכלה את המראה היוקרתי לחתונה. עלייך לשים לב לנושאים הבאים כאשר את מודדת שמלות כלה בכדי להבטיח לך שאת בוחרת שמלת כלה בעלת מראה יוקרתי שמצדיק את המחיר שלה.

שמלת הכלה לא לבנה מדי

שמלת כלה לבנה ובהירה הוא עיצוב שמאוד קשה לתפור בהצלחה בגלל שהרבה פרטים קטנים, שהופכים את שמלת הכלה ליוקרתית, יכולים להתפספס במבט ראשון. במקום לקבל עיצוב עמוק ומפורט בשמלה את תקבלי מראה אחיד ומצועצע כאילו את מתלבשת לחג פורים ולא ליום המאושר בחייך.

בחירה במרקמים לבנים רכים יותר כמו שנהב או שמנת מבליטים יותר את עיצוב השמלה ומעניקים לה מראה יוקרתי יותר. אנו ממליצים למדוד יותר שמלות כלה עדינות במרקם הצבע הלבן למראה כלה יוקרתי יותר.

שמלת הכלה נתפרה עם בד איכותי

שמלות כלה דורשות הרבה בד בכדי להשיג את העיצובים המורכבים של רקמת עבודת היד בשמלה, וטקסטיל טוב כמו תחרה ומשי שעושה את העבודה כהלכה עולה הרבה כסף. יש מעצבות שמלות כלה שמנסות לחסוך על הבד בעיצוב השמלות שלהן, הבעיה היא שרואים בקלות בד זול ולא איכותי בשמלה. ישנן שמלות להשכרה שעשויות מבד זול שפשוט נראות נורא, אז את צריכה לנסות להימנע משמלות בסגנון זה.

דאגי למדוד רק שמלות העשויות מטקסטיל באיכות גבוהה גם אם את צריכה להתפשר קצת על העיצוב המורכב. עדיף תמיד למדוד שמלות כלה פשוטות עם בד איכותי מאשר שמלות מיוחדות שנתפרו עם בד זול ולא נעים. אם את לא מוצאת שמלות כלה מעוצבות שנתפרו עם בדים איכותיים במחירים שפויים, את תמיד יכולה לנסות למדוד שמלות כלה יד שניה בכדי לחסוך במחיר מבלי להתפשר על איכות הבד.

שמלת הכלה חשופה מדי

אם הנה בעלת גזרה טובה ואת רוצה ששמלת הכלה תבליט את זה אז את בהחלט יכולה לנסות ולמדוד שמלות כלה עם עיצובים קצת יותר נועזים, אבל את גם צריכה להפנים שבשלב מסוים חשוף מדי מתחיל להיראות זול. שמלת החתונה שלך צריכה להיות מתוחכמת ולא להיות חושפנית מדי, אז נסי לא להשתגע יותר מדי עם המחשוף או גובה החצאית.

יש הרבה שמלות כלה רומנטיות מתוחכמות שיודעות להבליט את הגזרה של הכלה, בין אם במחשוף נמוך או בין אם בחתך גבוה בחצאית השמלה, אך עדיין לשמור על המראה הקלאסי של הכלה. אם כבר החלטת על שמלת כלה שאת חשובת שהיא צנועה מדי ואת רוצה להבליט אזורים מסוימים בשמלה, את תמיד יכולה לבצע התאמות אצל תופרת שמלות כלה ולהתאים אותה לדרישות שלך.

עיצוב שמלת הכלה עמוס מדי

אחת הבעיות הגדולות אצל מעצבות שמלות כלה מתחילות היא השימוש הרב מדי באלמנטים עיצוביים בבת אחת בשמלת הכלה. שמלות כלה יוקרתיות הן בדרך שמלות כלה בעיצובים פשוטים יחסית, בכדי לקבל את המראה הקלאסי.

אל תפחדי למדוד שמלות כלה פשוטות יותר מבחינת העיצוב, כי דווקא הן נראות בסופו של דבר הכי יוקרתיות. זכרי שמראה שמלת הכלה תלוי לא רק בעיצוב אלא בעוד גורמים כמו מרקם צבע השמלה, איכות הבד, ההתאמה של השמלה לגוף שלך והאקססוריז של השמלה.