קשה מאוד למצוא לוקיישן טוב יותר לחתונה מאירוע שנערך בקיץ על חוף הים, אך החתונה הרומנטית הזאת גם מאלצת אותך לחשוב על מספר נושאים הקשורים להתאמה של שמלת כלה לחוף הים כאשר את מודדות שמלות כלה לקראת החתונה.

הרבה כלות לעתיד חולמות להתחתן בחתונה על חוף הים אבל המציאות היא שחתונה בחוף הים יכולה להיות מאוד בעייתית, לפחות מבחינת מציאת שמלת הכלה המתאימה לחתונה. כאשר את הולכת למדוד שמלות כלה לקראת חתונה בחוף הים את חייבת לשים לב למספר נושאים בכדי שתוכלי להרגיש בנוח בשמלת הכלה בחתונה שלך.

אורך חצאית שמלת הכלה

שמלות כלה בדרך כלל מעוצבות עם חצאיות ארוכות שמגיעות עד לאזור עקב הנעל ואף יש שמלות כלה רבות שהחצאית שלהן נוגעת ברצפה. אולי זה נשמע לך מאוד יוקרתי ללכת עם שמלת כלה המעוצבת עם חצאית ארוכה בחוף הים, אך בפועל שמלת כלה כזאת הולכת מאוד מהר להתלכלך מהחול. אם את לא רוצה להגיע לחופה כאשר חצי מהשמלה שלך מלאה בחול אנו ממליצים למדוד רק שמלות כלה עם חצאיות קצרות עד הברך או לכל היותר באורך שלושה רבעים מהרגל.

סגנון עיצוב שמלה נינוח כמו החתונה

חתונות בחוף הים נוטות להיות חתונות בעלות מראה הרבה פחות רשמי מחתונות מסורתיות באולמות אירועים, וכדאי שאת ואהוב ליבך גם תשדרו את זה בלבוש החתונה שלכם. מומלץ שתמדדי שמלות כלה קיציות ופשוטות בעלות מראה נינוח ופחות רשמי שיתאימו לאווירת החתונה שלך בחוף הים. שמלת כלה לחוף הים צריכה להעניק לך את מראה הכלה הקלאסי בלבוש הלבן אבל לא להרגיש כאילו התאמצת יותר מדי בהשקעה על שמלת הכלה שלך.

בד נושם לחתונת קיץ

רוב הסיכויים שבחתונת החוף שלך יהיה מזג אוויר חם ומלא שמש אז את חייבת לוודא שבד שמלת החתונה שלך יהיה תפור מבד נושם, דק ואוורירי. את לא רוצה להזיע בתוך שמלת החתונה שלך, אז דאגי לחפש שמלת כלה לחתונת צהריים שתתאים למזג האוויר החם.

נעלי חתונה להליכה בחוף

שמלות כלה יכולות לקבל מראה שונה מאוד אם הכלה הולכת עם נעליים שטוחות, ויכול מאוד להיות שאת מאוד תרצי ללכת עם נעל עם עקב גבוה בחתונה שלך, אבל את חייבת להבין שזה מאוד קשה ללכת על החול עם נעלי עקב. אלא אם כן החתונה שלך מתקיימת במתחם אירועים שמשקיף לים, ואז את לא אמורה ללכת בחול, את חייבת לחפש נעליי חתונה להליכה על חוף הים בלי עקבים. את יכולה למצוא די בקלות נעלי חתונה שטוחות או כפכפי חתונה שיראו מדהים ביחד עם שמלת הכלה שלך.

רוחות חזקות בחוף הים

שחוגגים חתונה בחוף הים תמיד יש את הסיכון שיהיו רוחות מערביות חזקות שיגיעו מכיוון הים. לכן מומלץ שתחפשי שמלת כלה בגזרה צמודה על מנת להבטיח שאף פרץ רוח לא מתוכנן יעשה בעיות במהלך טקס החופה. גם ההינומה של שמלת הכלה צריכה להיות הינומה מחוזקת שניתן להדק לשיער כדי שלא תעוף בטעות ברוח החזקה.

שמלות כלה עם כתפיות לחוף הים

למרות ששמלות כלה ללא כתפיות יהיו לנצח באופנה לחתונה, הן לא הכי מושלמות לחתונה בחוף הים. אם לוקחים בחשבון שאת הולכת כנראה להזיע בבית השחי במהלך החתונה ולהתמודד עם רוחות חזקות מהים אז מומלץ שתהיה לך תמיכה טובה באזור החזה והכתפיים. שמלות כלה עם כתפיות יתאימו הכי טוב לחתונה בחוף הים כי הם יעניקו לך את התמיכה הדרושה. אם את בכל זאת רוצה לחשוף את הכתפיים אז את יכולה לחפש עיצובים עם כתפיות תחרה שלא מסתירות לגמרי את הכתפיים אבל עדיין מעניקות לך את התמיכה בחלק העליון.