מאוד קשה למצוא שמלות כלה במחירים שפויים בישראל ולכן עליך למצוא דרכים יצירתיות בכדי להיות קונה חכמה יותר ולמצוא שמלת כלה שיושבת עלייך מושלם, נראית מהמם ועדיין, מתאימה למסגרת התקציב.

המחיר הממוצע של שמלות כלה מטבע הדברים גבוה יותר משמלות ערב אחרות, אם כי העלות הסופית של מחיר שמלת הכלה תלוי, מלבד המוניטין של המעצב, בעוד הרבה גורמים אחרים כמו סוג השמלה, בד השמלה וכו'. כל הכלות לעתיד יודעות שההוצאה על קניית שמלת כלה היא הוצאה די גדולה לקראת החתונה, אבל לא לכולן יש את היכולות הכספיות להוציא הרבה כסף על שמלת כלה יקרה.

אז אם את מנסה לחסוך על מחיר שמלת הכלה או שלא נשאר לך עוד הרבה כסף בתקציב החתונה, יש מספר דרכים בהן את יכולה למצוא שמלות כלה במחירים שפויים. הנה מספר עצות מועילות שאת יכולה ליישם שאת הולכת למדוד שמלות כלה לקראת החתונה.

את יכולה לקנות שמלת כלה יד שנייה

כלה הולכת ללבוש את שמלת הכלה שלה פעם אחת, לכמה שעות ביום החתונה. אז הרבה כלות בוחרות לוותר על הערך הסנטימנטלי של שמירת שמלת הכלה ולמכור את השמלה כיד שנייה. שמלת כלה משומשת מן הסתם תהיה זולה בהרבה משמלת כלה חדשה ממעצבת, אך עדיין תהיה במצב כמעט חדש לחלוטין. את יכולה בהחלט לחפש שמלות כלה יד שנייה דרך אתרים כמו יד 2 בכדי לחסוך משמעותית בעלות הקנייה של שמלת הכלה. אחרי שאת קונה שמלת כלה יד שנייה את יכולה לשלם עוד טיפה בכדי לנקות אותה בניקוי יבש איכותי ואז השמלה תהיה ממש כמו חדשה.

שמלת כלה מתצוגה עולה הרבה פחות

דרך נוספת להשיג שמלת כלה בזול היא להשכיר שמלת כלה מהתצוגה של סלון הכלות. שמלות כלה מתצוגה הן שמלות הכלה אשר מיועדות למדידות בסלון הכלות או שהיו בשימוש במהלך צילומי הקולקציה של מעצבת שמלות הכלה. שמלות כלה אלו היו בשימוש מאוד מזערי אבל נמכרות בסוף העונה במחירים מאוד נמוכים. אם שמלת הכלה לא נשחקה במהלך המדידות אז זאת הזדמנות מצוינת למדוד כמה שמלות כלה במחירים שפויים.

השכרת שמלה כלה מקולקציות קודמות חוסכת הרבה כסף

אם את לא להוטה על  השכרת שמלת כלה במחיר גבוה את תמיד יכולה ללכת על האופציה של השכרת שמלת כלה מקולקציות קודמות לערב החתונה. מרבית מעצבות שמלות הכלה עורכות מכירות חיסול לקולקציות קודמות ולכן, אם לא חשוב לך להיות מעודכנת בעיצובים האחרונים, ניתן להשכיר שמלת כלה במחיר זול יותר.

שמלת כלה בהתאמה אישית לא בהכרח יקרה יותר

הרבה כלות לעתיד חושבות ששמלת כלה בהתאמה אישית תהיה יקרה בהרבה משמלת כלה בסלון כלות, אך לא תמיד זה המקרה. המחיר של שמלת כלה תלוי לא רק בהתאמה המושלמת של השמלה על הגוף שלך אלא גם תלוי בסוג הבד וסגנון שמלת הכלה, כך שלא בהכרח שמלת כלה פשוטה בהתאמה אישית תהיה יקרה יותר משמלת כלה מעוצבת אחרת. עוד בזאת, ישנן הרבה מעצבות שמלות כלה צעירות שמוכנות לבצע עיצובים מותאמים אישית לכלות בכדי לצבור ניסיון בתחום. את בהחלט יכולה לחפש מעצבות כלה מתחילות באינטרנט בכדי לקבל מחיר שפוי על שמלת כלה מעוצבת אישית.

שקלי סגנון צנוע בכדי לחסוך בעלות השמלה

שמלות כלה צנועות, בלי הרבה עיצובים מיוחדים ורקמות כפולות, נמכרות במחירים נמוכים יותר בהשוואה לשמלות כלה עם עיצובים מושקעים. את יכולה בהחלט לשקול ללכת על מראה הרבה יותר מינימליסטי ולחסוך בכך כסף על שמלת הכלה שלך. לבחור בעיצוב צנוע יותר לא בהכרח אומר שלא תראי מדהים ביום החתונה שלך, כי בהחלט יש הרבה עיצובים מדהימים לשנת 2017 של שמלות כלה צנועות.

קונים שמלת כלה מחוץ לעונה

בתחום של שמלות כלה בישראל, כמו בתחום האופנה בכללי, יש עונות וקולקציות שמשתנות מעונה לעונה ומשנה לשנה. שמלות כלה זולות יותר בסוף שנה, וגם מעצבי שמלות כלה מובילים מורידים את המחירים שלהם לקראת סוף השנה. אם את יכולה לחכות למבצעי סוף העונה או שאת מוכנה לקנות מקולקציה ישנה את יכולה למצוא הרבה שמלות כלה במחירים שפויים.